Košík
0
Produkt
Produkty
0
Žiadne produkty
Doručenie zdarma!
Doručenie
0,00 €
Spolu
Pokladňa
Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo
Spolu
0
ks tovaru
Vo vašom košíku je 1 produkt.
Spolu za produkty: (s DPH)
Spolu za doručenie: (s DPH)
Doručenie zdarma!
Spolu (s DPH)
Pokračovať v nákupe
Pokračovať
Môj účet
Hľadať
+421 948 254 505
Zavolajte nám
REZERVÁCIA
Objednajte sa!
Menu
Pneumatiky
Disky
Príslušenstvo
Príslušenstvo
Rozširovacie podložky
Bez zmeny rozteče
Na zmenu rozteče/stredovej diery
Vymedzovacie krúžky
Skrutky
Bezpečnostné skrutky a matice
Ventily
Nadstavce
Matice
Pneuservis
Pneuservis
Služby
Cenník
Naše priestory
Online rezervácia
Disky kusovky
ONLINE REZERVÁCIA
>
Disky skladom
Disky skladom
Disky
Podľa rozmeru
13"
14"
15"
16"
17"
18"
19"
20"
21"
22"
23"
Podľa výrobcu
CONCAVER
JAPAN RACING
Anzio
ATS
CARMANI
OXIGIN
ProLine
MAK
Plechové disky
Príslušenstvo
Rozširovacie podložky
Bez zmeny rozteče
Na zmenu rozteče/stredovej diery
Vymedzovacie krúžky
Skrutky
Bezpečnostné skrutky a matice
Ventily
Nadstavce
Matice
Disky skladom
Pneumatiky
Kusovky - Disky
KUSOVKY - Pneumatiky
Rezervné a dojazdové kolesá
Puklice
Zľavnené produkty
5x108 R18 7.5J ET48 70.1 DEZENT TD Silver
ttdfhsa48
125,00 €
169,00 €
Všetky zľavnené
Disky skladom
1180 produktov
HLINÍKOVÉ DISKY PODĽA VOZIDLA
Postupne vyberte značku, model a rok vozidla.
Značka
Vyberte značku
Abarth
Acura
Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
Bentley
BMW
Bugatti
BYD
Cadillac
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
Dacia
Daihatsu
Datsun
Dodge
DS
Ferrari
Fiat
Ford
Genesis
GMC
Honda
Hyundai
Infiniti
Isuzu
Iveco
Jaguar
Jeep
Kawasaki ATV
Kia
Lada
Lamborghini
Lancia
Land Rover
Lexus
Lotus
Maserati
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
RAM
Renault
Rover
Saab
Seat
Skoda
Smart
Ssang Yong
Subaru
Suzuki
Tesla
Toyota
Volkswagen
Volvo
Yamaha ATV
Model
Vyberte model
Rok / generácia
Vyberte rok
Vyhľadať
Filter
Aktívne filtre:
HLINÍKOVÉ DISKY PODĽA ROZMEROV
Rozteč
Rozteč
3x112
(1)
4x98
(10)
4x100
(58)
4x108
(47)
4x114.3
(5)
5x98
(10)
5x100
(64)
5x105
(7)
5x108
(78)
5x110
(18)
5x112
(497)
5x114.3
(186)
5x115
(10)
5x118
(4)
5x120
(120)
5x127
(13)
5x130
(18)
5x139
(2)
5x139.7
(2)
5x165
(1)
5x165.1
(1)
6x114.3
(6)
6x120
(2)
6x125
(1)
6x130
(3)
6x139
(1)
6x139.7
(12)
Priemer disku
Priemer
R13
(4)
R14
(29)
R15
(87)
R16
(254)
R17
(293)
R18
(232)
R19
(175)
R20
(74)
R21
(20)
R22
(9)
Ďalšie filtre
Šírka, ET a stredový otvor
Šírka disku
5.0J
(3)
5.5J
(14)
6.0J
(99)
6.5J
(226)
7.0J
(231)
7.5J
(188)
8.0J
(190)
8.5J
(98)
9.0J
(66)
9.5J
(33)
10.0J
(19)
10.5J
(2)
11.0J
(4)
11.5J
(3)
ET
-1
(1)
0
(1)
5
(1)
10
(2)
14
(1)
15
(5)
16
(3)
18
(4)
20
(16)
21
(3)
22
(4)
25
(17)
26
(5)
27
(6)
28
(10)
29
(4)
30
(39)
31
(8)
31.5
(1)
32
(9)
33
(19)
34
(11)
35
(82)
35.5
(1)
36
(14)
37
(19)
37.5
(5)
38
(85)
39
(22)
39.5
(1)
40
(101)
40.5
(1)
41
(41)
41.5
(3)
42
(34)
42.5
(1)
43
(47)
43.5
(1)
44
(37)
44.5
(1)
45
(102)
46
(52)
46.5
(1)
47
(20)
47.5
(9)
48
(40)
48.5
(2)
49
(42)
49.5
(3)
50
(84)
50.5
(4)
50.8
(3)
51
(29)
52
(13)
52.5
(7)
53
(17)
54
(6)
54.5
(1)
55
(30)
55.5
(1)
56
(2)
56.4
(1)
56.5
(2)
57
(4)
58
(4)
59
(4)
60
(8)
62
(2)
65
(1)
67
(2)
68
(1)
?
(14)
Stredový otvor
54.1
(12)
56.1
(7)
56.6
(11)
57.1
(260)
58.1
(18)
60.1
(53)
63.1
(1)
63.3
(43)
63.4
(8)
63.7
(1)
64.1
(21)
65.1
(72)
66.1
(24)
66.5
(5)
66.6
(228)
67.1
(94)
70.1
(52)
70.3
(10)
70.4
(2)
71.1
(3)
71.6
(43)
72.0
(2)
72.1
(2)
72.4
(1)
72.5
(2)
72.6
(99)
73.0
(2)
73.1
(4)
73.5
(1)
74.1
(16)
74.2
(1)
74.5
(1)
75.1
(2)
76.0
(11)
76.1
(2)
77.0
(1)
78.1
(2)
79.0
(2)
82.0
(1)
84.1
(6)
89.1
(2)
92.0
(1)
92.3
(1)
93.0
(2)
95.0
(2)
100.0
(3)
105.0
(1)
108.0
(1)
110.0
(1)
110.5
(1)
112.0
(1)
114.0
(1)
114.3
(1)
Dostupnosť
Skladom
(1144)
Na objednávku
(36)
Stav
Nové
(320)
Použité
(853)
DEMO
(7)
Načítavanie ...
Zobraziť:
Mriežka
Zoznam
Zoradiť podľa
--
Ceny: od najnižšej
Ceny: od najvyššej
Názvu produktu: od A po Z
Názvu produktu: od Z po A
Najnovšie
Najstaršie
Dostupnosti-skladom
Zobraziť
72
144
360
na stranu
Späť
1
2
3
...
17
Ďalej
Zobrazených 1 - 72 z 1180 položiek
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R19 8.0J ET44 57.1
5x112 R19 8.0J ET44 57.1
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R19"
Šírka:
8.0J"
ET:
44
Stredový otvor:
57.1
D-QI08-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x114.3 R16 6.0J ET45 64.1
5x114.3 R16 6.0J ET45 64.1
Počet dier/rozteč:
5x114.3
Priemer:
R16"
Šírka:
6.0J"
ET:
45
Stredový otvor:
64.1
D-QS14-02
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R19 7.5J ET40 66.6
5x112 R19 7.5J ET40 66.6
1 200,00 €
za sadu
300,00 € /ks
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R19"
Šírka:
7.5J"
ET:
40
Stredový otvor:
66.6
D-QD08-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R18 8.0J ET39 66.6
5x112 R18 8.0J ET39 66.6
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R18"
Šírka:
8.0J"
ET:
39
Stredový otvor:
66.6
D-QP02-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R19 8.0J ET44 66.6 Audi A5 S5
5x112 R19 8.0J ET44 66.6 Audi A5 S5
1 250,00 €
za sadu
312,50 € /ks
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R19"
Šírka:
8.0J"
ET:
44
Stredový otvor:
66.6
D-QG17-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R18 7.5J ET51 57.1
5x112 R18 7.5J ET51 57.1
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R18"
Šírka:
7.5J"
ET:
51
Stredový otvor:
57.1
D-QC19-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R19 8.0J-9.0J ET49-ET58.1 66.6
5x112 R19 8.0J-9.0J ET49-ET58.1 66.6
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R19"
Šírka:
8.0J"
ET:
49
Stredový otvor:
66.6
D-XZ21-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
4x100 R15 6.0J ET38 63.1
4x100 R15 6.0J ET38 63.1
Počet dier/rozteč:
4x100
Priemer:
R15"
Šírka:
6.0J"
ET:
38
Stredový otvor:
63.1
D-XP04-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
4x100 R15 6.5J ET38 72.1
4x100 R15 6.5J ET38 72.1
Počet dier/rozteč:
4x100
Priemer:
R15"
Šírka:
6.5J"
ET:
38
Stredový otvor:
72.1
D-QN01-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R17 7.0J ET45 57.1
5x112 R17 7.0J ET45 57.1
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R17"
Šírka:
7.0J"
ET:
45
Stredový otvor:
57.1
D-QT03-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x114.3 R18 7.5J ET55 64.1
5x114.3 R18 7.5J ET55 64.1
Počet dier/rozteč:
5x114.3
Priemer:
R18"
Šírka:
7.5J"
ET:
55
Stredový otvor:
64.1
D-QS03-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R17 6.5J ET41 57.1
5x112 R17 6.5J ET41 57.1
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R17"
Šírka:
6.5J"
ET:
41
Stredový otvor:
57.1
D-QN08-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R19 8.0J ET52 66.6
5x112 R19 8.0J ET52 66.6
1 350,00 €
za sadu
337,50 € /ks
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R19"
Šírka:
8.0J"
ET:
52
Stredový otvor:
66.6
D-XS50-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x127 R19 7.0J ET40 71.6
5x127 R19 7.0J ET40 71.6
Počet dier/rozteč:
5x127
Priemer:
R19"
Šírka:
7.0J"
ET:
40
Stredový otvor:
71.6
D-XS20-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x108 R17 7.0J ET50 65.1
5x108 R17 7.0J ET50 65.1
Počet dier/rozteč:
5x108
Priemer:
R17"
Šírka:
7.0J"
ET:
50
Stredový otvor:
65.1
D-QF04-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x120 R18 8.0J ET43 72.6
5x120 R18 8.0J ET43 72.6
Počet dier/rozteč:
5x120
Priemer:
R18"
Šírka:
8.0J"
ET:
43
Stredový otvor:
72.6
D-QA06-02
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x114.3 R16 6.5J ET50 67.1
5x114.3 R16 6.5J ET50 67.1
Počet dier/rozteč:
5x114.3
Priemer:
R16"
Šírka:
6.5J"
ET:
50
Stredový otvor:
67.1
D-QF07-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R17 7.0J ET49 57.1
5x112 R17 7.0J ET49 57.1
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R17"
Šírka:
7.0J"
ET:
49
Stredový otvor:
57.1
D-QF03-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R16 6.5J ET50 57.1
5x112 R16 6.5J ET50 57.1
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R16"
Šírka:
6.5J"
ET:
50
Stredový otvor:
57.1
D-QC02-02
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R17 7.0J ET45 57.1
5x112 R17 7.0J ET45 57.1
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R17"
Šírka:
7.0J"
ET:
45
Stredový otvor:
57.1
D-QC07-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R18 7.5J ET29 66.6
5x112 R18 7.5J ET29 66.6
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R18"
Šírka:
7.5J"
ET:
29
Stredový otvor:
66.6
D-QB16-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x114.3 R16 6.5J ET45 64.1
5x114.3 R16 6.5J ET45 64.1
Počet dier/rozteč:
5x114.3
Priemer:
R16"
Šírka:
6.5J"
ET:
45
Stredový otvor:
64.1
D-QC06-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R18 7.5J ET51 57.1
5x112 R18 7.5J ET51 57.1
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R18"
Šírka:
7.5J"
ET:
51
Stredový otvor:
57.1
D-QA04-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
5x114.3 R16 7.0J ET40 60.1
5x114.3 R16 7.0J ET40 60.1
REZERVOVANÉ
500,00 €
za sadu
125,00 € /ks
Počet dier/rozteč:
5x114.3
Priemer:
R16"
Šírka:
7.0J"
ET:
40
Stredový otvor:
60.1
D-XV34-02
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x108 R15 6.5J ET42 70.1
5x108 R15 6.5J ET42 70.1
Počet dier/rozteč:
5x108
Priemer:
R15"
Šírka:
6.5J"
ET:
42
Stredový otvor:
70.1
D-XX01-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x100 R16 6.0J ET38 57.1
5x100 R16 6.0J ET38 57.1
440,00 €
za sadu
110,00 € /ks
Počet dier/rozteč:
5x100
Priemer:
R16"
Šírka:
6.0J"
ET:
38
Stredový otvor:
57.1
D-XW04-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R17 7.0J ET49 57.1
5x112 R17 7.0J ET49 57.1
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R17"
Šírka:
7.0J"
ET:
49
Stredový otvor:
57.1
D-XS41-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x100 R16 6.0J ET38 57.1
5x100 R16 6.0J ET38 57.1
460,00 €
za sadu
115,00 € /ks
Počet dier/rozteč:
5x100
Priemer:
R16"
Šírka:
6.0J"
ET:
38
Stredový otvor:
57.1
D-XP19-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R17 7.0J ET49 57.1
5x112 R17 7.0J ET49 57.1
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R17"
Šírka:
7.0J"
ET:
49
Stredový otvor:
57.1
D-XW16-02
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R19 9.0J-8.0J ET49-ET43 66.6
5x112 R19 9.0J-8.0J ET49-ET43 66.6
1 350,00 €
za sadu
337,50 € /ks
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R19"
Šírka:
9.0J"
ET:
49
Stredový otvor:
66.6
D-XZ04-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
4x100 R14 6.0J ET38 60.1
4x100 R14 6.0J ET38 60.1
Počet dier/rozteč:
4x100
Priemer:
R14"
Šírka:
6.0J"
ET:
38
Stredový otvor:
60.1
D-XL06-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R17 7.0J ET46 57.1
5x112 R17 7.0J ET46 57.1
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R17"
Šírka:
7.0J"
ET:
46
Stredový otvor:
57.1
D-XT07-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R16 7.0J ET35 66.6
5x112 R16 7.0J ET35 66.6
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R16"
Šírka:
7.0J"
ET:
35
Stredový otvor:
66.6
D-XV13-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x114.3 R17 7.0J ET35 67.1
5x114.3 R17 7.0J ET35 67.1
Počet dier/rozteč:
5x114.3
Priemer:
R17"
Šírka:
7.0J"
ET:
35
Stredový otvor:
67.1
D-XF17-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x100 R15 7.0J ET38 72.0
5x100 R15 7.0J ET38 72.0
Počet dier/rozteč:
5x100
Priemer:
R15"
Šírka:
7.0J"
ET:
38
Stredový otvor:
72.0
D-XO12-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x114.3 R16 6.5J ET38 72.6
5x114.3 R16 6.5J ET38 72.6
Počet dier/rozteč:
5x114.3
Priemer:
R16"
Šírka:
6.5J"
ET:
38
Stredový otvor:
72.6
D-XH11-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
4x100 R15 6.0J ET38 60.1
4x100 R15 6.0J ET38 60.1
Počet dier/rozteč:
4x100
Priemer:
R15"
Šírka:
6.0J"
ET:
38
Stredový otvor:
60.1
D-XU31-03
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R22 11.0J-10.0J ET50-ET56.1 66.6
5x112 R22 11.0J-10.0J ET50-ET56.1 66.6
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R22"
Šírka:
11.0J"
ET:
50
Stredový otvor:
66.6
D-QU08-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R18 7.5J ET49 66.6
5x112 R18 7.5J ET49 66.6
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R18"
Šírka:
7.5J"
ET:
49
Stredový otvor:
66.6
D-XS14-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x112 R19 9.0J-8.0J ET30-ET32.5 66.6
5x112 R19 9.0J-8.0J ET30-ET32.5 66.6
1 200,00 €
za sadu
300,00 € /ks
Počet dier/rozteč:
5x112
Priemer:
R19"
Šírka:
9.0J"
ET:
30
Stredový otvor:
66.6
D-XD11-01
Novinka
Použité
SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)
4 ks
5x114.3 R18 7.5J ET45 60.1
5x114.3 R18 7.5J ET45 60.1
Počet dier/rozteč:
5x114.3
Priemer:
R18"
Šírka:
7.5J"